warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

„Każdy z nas ma swój styl, nasza osobowość ujawnia się w naszych pracach,

nawet jeśli postępujemy według tych samych instrukcji”

                                                                                                      projektantka Lotta Jansdotter

   

Gorąco polecam współpracę z http://avocadodesign.pl/.

               Z Panią Anią współpracowaliśmy w okresie wakacji 2016, przygotowując się do remontu naszej łazienki i kuchni.

Współpraca nasza układała się znakomicie; Pani Ania była otwarta na wszelkie nasze sugestie, uwzględniając nasze gusta i preferencje.

Jednocześnie sama poddawała nam wiele pomysłów i rozwiązań kierując się wiedzą, doświadczeniem i charakterystycznym wyczuciem dotyczącym kolorystki, światła, przestrzeni, rozmiarów elementów, w które powinno być wyposażone dane pomieszczenie.

Przy czym, wiele jej pomysłów mogliśmy konfrontować osobiście wraz z nią na załączonych prezentacjach komputerowych, dowolnie zmieniając ustawienie mebli, kolory ścian, glazury, terakoty, etc.

Warto tez dodać, że Pani Ania zna wiele ciekawych miejsc i adresów, gdzie można zakupić elementy wyposażenia: łazienki, kuchni itp. w rozsądnych cenach.

W naszym też przypadku istotne było to, że z firmą da się współpracować zdalnie. Mieszkamy za granicą, więc nasz wspólny projekt kontynuowaliśmy drogą mailową i telefoniczną.

Nie było z tym najmniejszego problemu.

                                                          Joanna i Daniel K.

                              Usługa zrealizowana przez p. Anię w 100% spełniła nasze oczekiwania. Podczas projektowania zostały uwzględnione wszystkie nasze oczekiwania i wymagania. Pani Ania wykazała się dużą kreatywnością w elementach o których my nie pomyśleliśmy. Przedstawiła nam kilka bardzo ciekawych projektów, wskazując co Jej zdaniem jest najlepsze, jednocześnie szanując wybór klienta. Kontakt z p. Anią był bardzo dobry – szybko i chętnie odpowiadała na nasze pytania, wykazując cierpliwość dla niezdecydowanych klientów. Dla nas niewątpliwie dużą zaletą -niecodziennie spotykaną- była troska o wszystkie szczegóły. Podczas fazy wykonywania mebli przez firmę zewnętrzną p. Ania wykazała się zaangażowaniem w nadzorowaniu i wskazywaniu konieczności wprowadzenia nawet drobnych poprawek, wiedziała na co trzeba zwrócić szczególną uwagę, o czym my nie mieliśmy pojęcia. Dzięki temu nasza kuchnia jest piękna i bardzo funkcjonalna.

Czas spędzony z p. Anią był dla nas nie tylko obowiązkiem ale przede wszystkim wielką przyjemnością.Pani Ania to bardzo ciepła i serdeczna osoba, z którą chce się współpracować, z czego chętnie skorzystamy zmieniając w najbliższym czasie wystrój salonu i pokoju dziecięcego.

                                                                                        Anna i Daniel z Warszawy

HAPPY SCHOOL                                                                                                                                         

Anna Wilk

05-830 Nadarzyn,
ul. Mszczonowska 44

 

                                  List referencyjny

         Współpraca z Panią Ania Obrębską była dla nas bardzo owocna. Pani Ania wykazała się dużym zaangażowaniem, elastycznością czasową podczas wykonywania projektu oraz pomocą w wyszukiwaniu potrzebnych materiałów i elementów wyposażenia wnętrz dzięki czemu czas realizacji projektu był stosunkowo krótki, co wynikało z naszych napiętych terminów.
          Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego współpracy, rozwiązań i pomysłów które zostały zrealizowane. Nasze biuro robi duże wrażenie na klientach, pracownikach i jest jednym z elementów odróżniających naszą szkolę od innych placówek.
            Doceniając zaangażowanie polecamy usługi Pani Ani Obrębskiej.

                          Anna Wilk

        Z panią Anną Obrębską współpracowaliśmy od wiosny 2012, kiedy to pomogła nam znaleźć pomysł i zaprojektować odnawiany salon, sypialnię oraz hol. Pani Anna spełniła nasze oczekiwania i doskonale wywiązała się z powierzonego zadania.

         Jest osobą z głową pełną dobrych pomysłów, kompetentną, dyspozycyjną a przede wszystkim autentycznie zaangażowaną w swoją pracę. Cierpliwie znosiła nasze wahania i rozterki, niestrudzenie podsuwając nowe pomysły. Pokazywała różne rozwiązania, różne style, zwracała uwagę na ogólną kompozycję i detale decydujące o końcowym efekcie.
Jest osobą z inicjatywą, często proponowała rozwiązania wykraczające poza zakres umowy, dzięki czemu wszystkie pomieszczenia stworzyły spójną całość.
        Bardzo cenimy u Pani Ani szeroką wiedzę i umiejętność dobrego zaplanowania przestrzeni, jak i ogromną wrażliwość i wyczucie w doborze materiałów, kolorów, faktur.

        Współpraca z Panią Anią była dla nas ogromną przyjemnością, w wyniku której powstały ładne, eleganckie pomieszczenia, w których dobrze się czujemy i chcemy w nich przebywać.    

  Agnieszka i Sebastian Cichy

Dynamiczny rozwój naszej firmy wymagał pozyskania dodatkowej powierzchni biurowej, zoptymalizowania układu miejsc pracy oraz zaaranżowania nowoczesnego i przyjaznego otoczenia. Potrzebowaliśmy profesjonalnego biura aranżacji i realizacji wnętrz użytkowych.

Współpraca z biurem projektowym Avocado.design była dla nas trafnym wyborem i bardzo  owocnym doświadczeniem, które przełożyło się na efekt w postaci nowoczesnej i praktycznej przestrzeni biurowej (pomimo skomplikowania budynku) obejmującej recepcję, gabinety, sale konferencyjne, hole i pomieszczenia socjalne. Całość prac koncepcyjnych, projektowych i realizacyjnych przekazaliśmy pani Ani, która zajęła się kompleksowo powierzoną realizacją łącznie z przygotowaniem wizualizacji, wskazaniem i nadzorem wykonawców, zakupem materiałów, dostarczeniem umeblowania i wyposażenia, oświetlenia oraz elementów wizualnej identyfikacji marketingowej i rozliczeniem inwestycji.

Efekt przerósł nasze oczekiwania. Biuro nabrało prestiżu oraz bardzo nowoczesnego i profesjonalnego wyglądu. Praca w nim stała się przyjemniejsza i łatwiejsza. A dzięki współpracy z biurem Avocado.design i dobrej organizacji cały remont przebiegł bardzo sprawnie i bez zakłóceń w funkcjonowaniu biura.

MATERNA Communications Sp. z o.o.

  Ania jest świetna! Ma mnóstwo własnych pomysłów, ale ich nie narzuca, uważnie wsłuchując się w to, czego oczekują klienci i starając się dopasować swoje pomysły do ich oczekiwań. Ma jednak na tyle odwagi, aby zwrócić uwagę gdy nasze pomysły i oczekiwania prowadziły nas do koszmaru estetycznego ;-).

Ania, z wyczuciem bawi się kolorami i stylami, łącząc je w delikatny i „ smaczny” sposób. Pomysł tapety z wyraźnym, kontrastującym wzorem był początkowo dla nas szokujący, ale po czasie okazało się, że to jeden z ciekawszych i fajniejszych elementów wystroju naszego mieszkania.

             Byliśmy pod wrażeniem tego, jak dużo w mieszkaniu można poprawić dzięki kilku drobnym, niedrogim zmianom i dodatkom. Nasze mieszkanie po kilku wizytach Ani i wprowadzeniu jej pomysłów jest bardziej przytulne, gustowne i paradoksalnie bardziej „nasze”.
Artystyczna dusza, spokój i pewność siebie połączona z umiejętnością słuchania to cechy, które pozwalają Ani tworzyć miejsca, w których chce się mieszkać.
            Wiemy też, że Ania jest na tyle odpowiedzialna, że nie podejmuje się zadań, jeśli nie ma wystarczająco dużo czasu lub jeśli nie „czuje” danego zlecenia. Pracując z Anią mieliśmy poczucie, że nie jesteśmy po prostu kolejnym „zleceniem” Ani. Czuliśmy, że Ani autentycznie zależy na tym żeby panował u nas dobry nastrój i żebyśmy mieli frajdę z przebywania w naszym mieszkaniu. Jednym słowem – Polecamy… 😉
                                                                                                                                        Jola i  Łukasz z Warszawy

        Po urządzaniu domu byłam już tak zmęczona wyszukiwaniem i dopasowywaniem, że postanowiłam skorzystać (po raz pierwszy) z pomocy profesjonalisty w aranżacji okien. Wiedziałam,  że chcę rolety rzymskie w niektórych oknach oraz że potrzebuję połączyć styl nowoczesny (kuchnia) z klasycznym (salon i jadalnia).
      W punkcie aranżacji okien, do którego udałam się po poradę i usługę, nie udało się znaleźć takich rozwiązań, które spełniłyby moje oczekiwania. Natomiast Ania, w tym samym salonie, znalazła takie tkaniny, w których się od razu zakochałam. Zostały uszyte firanki i rolety, które spełniły w pełni moje oczekiwania. Są bardzo oryginalne i …. bardzo wielu moich gości zwraca na nie szczególną uwagę 🙂    

Ewa z Bobrowca

        Pani Ania jest świetną projektantką.
Do jej podstawowych atutów zaliczyłabym to, że w bardzo umiejętny sposób potrafi łączyć praktyczność rozwiązań i estetykę. Współpracując z p. Anią możecie mieć pewność, że nie zaproponuje rozwiązań, które będą ładne, ale nie będą się potem sprawdzały w codziennym życiu.
Potrafi słuchać i wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, tak, aby miejsce, w którym mieszkają było ich miejscem, a nie tylko bezdusznym pomieszczeniem z poprawnie i pięknie dobranymi meblami i dodatkami. Dotyczy to również kosztów remontu, które w umiejętny sposób potrafi dostosować do budżetu klientów
              P. Ania potrafi „wygrzebać” fajne i niebanalne rzeczy zarówno wśród drogich i niepowtarzalnych przedmiotów, jak i wśród tańszych, dostępnych większej grupie klientów. Ogromną zaletą p. Ani jest również jej cierpliwość i współpraca z klientem do chwili, aż obie strony będą zadowolone.
P. Ania ma „to coś”, że współpracując z nią nie boisz się zaufać i oddać urządzenie mieszkania w jej ręce. My jesteśmy bardzo zadowoleni z miejsca, które pomogła nam stworzyć!
                                                                       Jolanta z Wilanowa

                       Kupiliśmy dom. Układ pomieszczeń nam odpowiadał, położenie też. Ale te żółte ściany w salonie, pomarańczowe i zielone (khaki) w pokojach już nie. Niby już kiedyś przemyślałam, jak ma wyglądać mój dom, ale w zderzeniu z rzeczywistością zaczęły się we mnie rodzić wątpliwości.
                  Na szczęście znałam Anię. Najpierw nieśmiało zapytałam, czy nie pomogłaby mi dobrać koloru ścian i tapety do salonu. No i się zaczęło! Miałam tyle różnych pomysłów w głowie, że Ania właściwie stała się akuszerką, która wieloma pytaniami, niezliczonymi propozycjami (ile ona pracy w to włożyła…) pomogła mi „urodzić” ostateczną wersję. Jej cierpliwość i wytrwałość jest niesamowita. Dzielnie przetrwała nagłe zwroty akcji, kręcenie nosem i cierpliwie przekonywała mnie do niektórych rozwiązań. Cieszę się, że miała takie pokłady wyrozumiałości, bo kiedy usłyszałam od gości, że bardzo ładne mamy to nasze lokum, poczułam dumę i ogromną wdzięczność, że znalazłam osobę, która podpowiedziała mi wiele ciekawych rozwiązań, dostarczała i nadal dostarcza inspiracji.
                 Serdecznie polecam Anię Obrębską. Bez względu na to, czy macie już pomysł na wnętrze, czy też nie. Ania nigdy nie narzuca swoich pomysłów i z zadziwiającą lekkością przechodzi z jednego stylu do drugiego. Poza tym naprawdę wsłuchuje się w potrzeby klienta.
                                   Dobromiła

                  Współpraca z Panią Anią to przygoda, którą z sympatią będę wspominać patrząc na odmieniony wystrój mojego domu. Pracuje z pasją i wielkim zaangażowaniem. Umie słuchać, dopasowywać swoje pomysły do oczekiwań i budżetu klienta, ale również podsuwa ciekawe propozycje i style, których sama bym nie wymyśliła, a okazały się właśnie tym właściwym rozwiązaniem. Niebanalne rozwiązania, dbałość o szczegóły i detale, wyczucie koloru, stylu i funkcjonalności – w efekcie stworzyły klimat pomieszczeń, w których chce się mieszkać.
               Pełna satysfakcja z efektów, przyjemność współpracy, rzetelność i profesjonalizm – gorąco polecam Panią Anię.

                                                                                                                                                                                                                       Maria Cichy

                                                                   

loading
×